RSS
 

Wypadałoby się przywitać, prawda ?

11 sie

Krytyczna Śmietanka

Witam wszystkich !

                 Szara rzeczywistość potrafi być wartościowa. Opływa w chwile dla nas mniej bądź bardziej korzystne – każda z nich wpływa na nas w sposób odmienny i niezastąpiony. Człowiek nie ma czasu na zastanawianie się nad sensem, bo po co. Ważna (może nie tyle ważna, to zło konieczne) jest „rutyniarska” egzystencja, gonienie za sukcesami i nowymi doświadczeniami.Wielu ludzi nie widzi tego, co powinni zaobserwować. Warto się zatrzymać, przysiąść i podumać ? Moja odpowiedź jest oczywista – warto.

                 Nie będę zanudzać Was tekstami, o czym będzie ten blog, nad czym będę się zastanawiała i rozmyślała. Wychodzę z założenia, że jeśli będziesz ciekawy(a) wrócisz tu i sam(a) się przekonasz co ŚmietAnka ma na myśli.

                Może trochę abstrahując od tematu powiem Wam, dlaczego akurat śmietanka. Anka – Śmietanka ? Bo do rymu ? Nie. Nie mam żadnego pseudonimu. Z niczym śmietanki proszę nie kojarzyć. Po prostu. Jem swój ulubiony ryż z pieczonym jabłkiem i ową śmietaną z cynamonem. Była dla mnie inspiracją bo zastanawiałam się dlaczego to danie mi tak smakuje ! Sama sobie ryję czachę :P Bez komentarza.

                Jeżeli jesteście ciekawi do czego zmierzam … Zajrzyjcie tu za jakiś czas – jak rozbuduję tę blogową konstrukcję i połapię o co chodzi w „blogerskim” świecie. Pomóżcie mi w tym czasie, powiedzcie, co sądzicie o mojej idei, pokażcie, że też jesteście obserwatorami życia. Pa !

 
Komentarze (4)

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Tags: , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~niceflower

  11 sierpnia 2013 o 18:08

  Jestem ciekawa co tu powstanie. Zajrzę kiedyś przy okazji !

   
 2. ~pokergirl

  11 sierpnia 2013 o 18:21

  Z pewnością będę tutaj często zaglądała ;) widać konkretna osoba :D

   
 3. ~filemonek

  11 sierpnia 2013 o 23:24

  ale *ujowy blog. Daj se spokój z pisaniem ;/

   
  • ~klakier

   11 sierpnia 2013 o 23:30

   Ja pieprzę – po co od początku jedziesz ~filemonek ? Żal Ci dupę ściska ? Mi się podoba tematyka i czekam na więcej !