RSS
 

Zarabianie przez internet

12 sie

Chciałabym dziś poznać Wasze opinie na temat zarabiania w sieci.

Różne serwisy dają nam wiele możliwości na zarobek bez wychodzenia z domu. Mamy dostać kasę za czytanie reklam, udostępnianie wpisów, komentowanie czy lajkowanie. Ale czy to tak na prawdę ma sens ? Jakiś tam ma.

Każdy goni za kasą, ten sposób na pierwszy rzut oka wydaje się przyjemny. Nie musimy wysilać się by coś przeczytać i kliknąć „like it”. Może to być dobry sposób na dodatkowy zarobek. Będzie na nowe gatki albo piwko :)

ZNACIE SERWISY GODNE POLECENIA ?


Jestem na etapie „testowania” trzech serwisów, mianowicie:

1)
https://www.inclick.pl/
– serwis dla uczniów i studentów

2)
https://www.moneymilioner.pl/
- oszczędzanie online

3)
http://www.ermail.pl/
– zarabianie za czytanie maili reklamowych

 

Etap mojego „testowania” zakończy się w momencie, gdy dobrnę do stawki, która ma być moją „wypłatą”. Po krótce :

Na InClick jest to 5000 pkt (50 zł), które mają zostać przesłane na konto. Serwis wydaje się bezpieczny. Aby dokonać rejestracji należało wysłać skan indeksu tudzież legitymacji uczniowskiej. Wszystko dla poparcia swojego „statusu”. Sami wybieramy zadanie, które chcemy zrealizować. Od zadania i zleceniodawcy zależy, jak wycenione jest zadanie – 1 punkt – 1 grosz. Na tą chwilę mam 1864 pkt. Zobaczymy, co będzie dalej.

Moneymilioner jest dziwacznym serwisem – czytasz maile za punkty nazwane perłami, wypełniasz ankiety, grasz w gry i karty-zdrapki. Perły otrzymujesz także za zakupy online (wykonane za pośrednictwem serwisu). Swoją wypłatę możesz przekazać na cele charytatywne, bądź dokonać przelewu na konto. Ale kiedy to nastąpi ? Po uzbieraniu 1 000 000 pereł. Mam 167 000 … Trochę sobie poczekam …

Niestety Ermail również pozostawia wiele do życzenia. Tutaj głównym zadaniem jest czytanie maili i wypełnianie prostych ankiet. Środki można wypłacić po uzbieraniu 200 zł. Na różnych forach czytałam, że do tej kwoty nie można dojść. 198 zł i nie zobaczysz już żadnej reklamy do przeczytania. Ale próbuję. Mam 44,80 zł i nie dostałam żadnego maila od 3 dni. Przerwa ? Czy wystarczająco dla nich zarobiłam i nie ujrzę moich groszy za żadne skarby ? Czas pokaże :)

 

Korzystacie z jakiegoś portalu ? Podzielcie się ze mną i innymi tą wiadomością !

Pozdrawiam !

 
Komentarze (7)

Napisane przez w kategorii Opinie i recenzje

 

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. cud.dnia

  12 sierpnia 2013 o 20:24

  nigdy się w takie „cuś” nie bawiłam i nie wiem czy by mi się chciało. może dlatego, ze ja wszedzie wesze oszustow :) ale powodzenia. moze ci sie cos uda. moj kolega kiedys zarabial na klikaniuw reklamy i cos tam mial z tego

   
  • Krytyczna ŚmietAnka

   13 sierpnia 2013 o 00:22

   Sprawdzam a przy okazji może coś z tego będzie :D Jak nic – świat się nie zawali :)

    
 2. lilang-baso

  13 sierpnia 2013 o 09:34

  Fajny blog :) będę wpadać częściej, zapraszam też do siebie :) już dzisiaj nowy wpis :)

   
 3. zielonamalpa

  15 sierpnia 2013 o 22:33

  Ja zawsze podchodzę sceptycznie do takich stron. Za dużo naoglądałam się programów o oszustach internetowych.
  Kliknęłam w te linki i przy pierwszym (inclick) wtyczka WOT pokazała mi, że strona została oceniona jako niegodna zaufania.

   
 4. ~Zośka

  19 sierpnia 2013 o 19:51

  A ja wypróbuję z chęcią tego inclicka czy jak tam to się zwie :P Będzie na paznokcie !

   
 5. ~Mateusz

  3 września 2013 o 22:38

  To prawda trzeba uważać, bo łatwo można się nadziać na oszustów. Ja zawsze mam taką strategię, że jak ktoś pisze, że zarabianie w sieci jest dla każdego, zarabiasz, kiedy śpisz i porzuć pracę na etacie, to omijam szerokim łukiem, bo to wymysł chorej wyobraźni…

   
  • ~Zośka

   4 września 2013 o 16:41

   Jasne, prawda, ale na InClick sama już też zarobiłam 50 zł :D I zbieram kolejne !