RSS
 

Biżuteria idealna na letnie dni

05 wrz

Już jesień daje się zauważyć, widać jej pierwsze oznaki. Stajemy się coraz bardziej nostalgiczni i przygnębieni. Należy jednak pamiętać, że lato kończy się dopiero 23 września !!! Nie dajmy się pogodzie ! Jest dobry sposób na to, by poczuć się lepiej. Jaki ? Ubrać się tak, by kolory ożywiały nasz image i wniosły tęczę barw do naszego życia. Jeśli nie lubicie ubierać mocno rzucających się w oczy wdzianek, trzeba postawić na biżuterię.

Jaka powinna być letnia biżuteria ?

No właśnie – dobre pytanie. Na pewno żywa i kolorowa, przypominająca barwy lata. Pomyślmy, co nam się kojarzy z tą porą roku… Mmm widzę jagody, truskawki i pięknie rozkwitające róże. Każdy kolor jest tchnięty energią, która przechodzi na nas :) Nie warto więc ubierać na siebie ciężkich kamiennych łańcuchów korali, może lepiej postawić na lekkość drewna ? Moim faworytem, choć nie przepadam nosić biżuterii jest sutasz, błyskotki z filcu oraz biżuteria z kaboszonami. Jest naprawdę urocza, a przede wszystkim, jest bardzo osobista. Rzadko spotkać można drugie takie arcydzieło. Mam dla Was propozycje takiej biżuterii – pochodzą z artisti.pl

Naszyjniki z kaboszonem mają swój urok, prawda ? Możemy znaleźć taki, by oddawał nasze uczucia, marzenia, idee oraz wszelkie życiowe prawdy. Każda z nas powinna mieć taką błyskotkę w swojej szkatułce. Może właśnie ten powinien zdobić Waszą szyję ? :)

Zaprezentowana wyżej zawieszka to filcowe korale z filcu. Piękny mak ! Nie dość, że przypomina nam o lecie, nie jest ciężki i na pewno ożywi każdą stylizację. To moje ulubione dzieło z tej galerii.

 

Macie swoją ulubioną biżuterię ? Jakie kolory kojarzą Wam się z latem i co z chęcią ubrałybyście na szyję ? Czekam na Wasze komentarze :)

 
Komentarze (5)

Napisane przez w kategorii Polecenia, Tester

 

Tags:

Dodaj komentarz

 

 
 1. zielonamalpa

  6 września 2013 o 11:24

  Ja akurat za biżuterią nie przepadam, więc noszę jedynie niewielkie kolczyki i nierzucające się w oczy naszyjniki.:)

   
 2. ~rockferry

  7 września 2013 o 10:02

  Ja podobnie jak koleżanka, za biżuterią nie przepadam. Zawsze noszę tylko swój naszyjnik, raz od wielkiego święta jakieś kolczyki.

  A poza tym, zbliża się już jesień, trochę późno na prezentowanie biżuterii na lato. :)

   
  • ~Kamiss237

   9 września 2013 o 13:35

   Czytajcie ludziska tekst :D Ona pisze, że zbliża się jesień, a trzeba jeszcze ożywić stylówę na koniec lata … Po co te zbędne dogryzki …

    
  • ~Laura Morczak

   9 września 2013 o 13:38

   OMG, czytaj koleżanko ze zrozumieniem :D Śmietana pisze że to ożywi styl na koniec lata bo zbliża się jesień ! Po co te Ps’y :D Heh

    
 3. ~Kamiss237

  9 września 2013 o 13:29

  To wygląda bardzo ciekawie. Jestem meega ciekawa, jak wygląda taki mak na normalnej ludzkiej szyi :D